با استفاده از گیاهان مصنوعی در فضای باز ، ارزش باغ خود را افزایش دهید

خانه خانه یا مکانی است که در آن تمام خانواده در زندگی مشترک اهداف و مقاصد مشترک خود را دارند. این سنگر عالی است که به شما شکل می دهد تا فرد بهتری شوید و یک رابطه سالم با دیگران برقرار کنید. این لانه راحتی است که پس از یک روز طولانی کار خسته کننده – به دور از اختلالات و صحنه ناخواسته دنیای خارج – به شما خوش آمد می گوید. همانطور که ضرب المثل معروف Rebbe می گوید: “خانه شما باید نوری باشد که کل خیابان و جامعه را روشن کند.” به معنای وسیع ، خانه ما باید مرکز وجود ما باشد که بتوانیم علاوه بر فعالیتهای روزمره ، بلکه با به اشتراک گذاشتن اصول و ارزشهایی که به هر فردی کمک می کند زندگی ارزشمندی داشته باشد ، به افراد دیگر الهام دهید.

زیبایی طراحی یک خانه را می توان با هنر طراحی هر قسمت از خانه خود با تزئینات و گیاهان مصنوعی در فضای باز نشان داد. بیشتر صاحبان خانه معتقد بودند که حفظ فضای فوق العاده مطمئناً می تواند درک و خلق و خوی محله را تحت تأثیر قرار قیمت گل آزالیا  دهد. و فوریت تزئین محل زندگی با گیاهان گلدار مصنوعی و شاخ و برگ های واقعی می تواند علایق بصری بسیاری را در خود جلب کند. در صورت تمایل ، می توانید با ایجاد منحنی یا نقطه کانونی در مرکز حیاط ، تصویر داخل و خارج از محل را بهبود بخشید. تعجب نخواهید کرد اگر همسایگان از شما یا دیگر اعضای خانواده بپرسند که آیا چگونه می توانید جذابیت خانه خود را افزایش دهید و از بقیه متمایز شوید.

در حالی که مشغول تبدیل حیاط جلوی بایر به یک حیاط مدرن هستید ، در اینجا برخی از جزئیات مهم نحوه جذب قلب مردم آورده شده است.

1.) دیوارها و پنجره های خود را با انگور مصنوعی چشمگیر و آزالیا تزئین کنید.
آزالیای مصنوعی را می توان با هر یک از انگورهای مصنوعی موجود تکمیل کرد. اگر کار دستی برای ایجاد جلوه نقاشی دیواری بر روی دیوار را دارید ، اگر در آسترهای مخصوص کاشت PVC ، سبد های آویز و جعبه های پرچین قرار بگیرند ، این گیاهان دارای رتبه عالی به نظر می رسند.

2.) از دور چشم های خود را فریب دهید.
برای اینکه منطقه کوچک از فاصله دورتر به نظر برسد ، همه گیاهان مصنوعی در فضای باز را از رویکرد رسمی تا غیررسمی مخصوصاً برای فعالیت در فضای باز مرتب کنید. همچنین ، مخلوط شمعدانی های مصنوعی و باغچه ها می توانند چشم انداز متفاوتی را در مرزها ایجاد کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *